Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

Секрети заручального кільця

Заповітну каблучку, подаровану коханій дівчині, з давніх часів вважається символом міцної чистої любові і віщує швидкий початок весільних приготувань. Таке кільце називають заручальне. За традицією, воно повинно бути відлито з золота і прикрашено одним великим діамантом. Існує безліч прикмет про те, як носити кільце і що з ним робити після весілля, але дотримуватися їх чи ні, вирішувати вам. 

 

За легендою

Традиція дарувати коханій каблучку з діамантом зародилася в середні віки. Австрійський герцог Максиміліан закохався в дочку франзузскій короля Марію Бургундську, що вважалася першою красунею в Європі. Юнак боявся відмови і вирішив підкріпити свої наміри прекрасним діамантовим кільцем з буквою «М», яка б нагадувала про нього обраниці. Дівчина прийняла подарунок герцога і дала згоду.

Символіка

Кільце з незапам'ятних часів вважається символом єднання і нескінченності. Ще в стародавньому Єгипті закохані надягали кільце на безіменний палець, за яким, як вони вважали, проходить артерія, ведуча прямо в серце. Алмаз - найміцніший камінь в світі, в Помолвочное кільці він символізує міцні почуття і твердість намірів.

Традиції

Заручальне кільце, як і обручку прийнято носити на безіменному пальці. У деяких країнах, наприклад, США, Франції, Великобританії - на лівій руці. У Україні, Росії, Німеччини, Індії, Венесуелі і деяких інших країнах - на правій. Після весілля Заручальне кільце замінюють обручаьним або носять їх разом на одному пальці.

Сучасність

На заручини сьогодні дарують кільця не тільки з одним великим діамантом, але і з розсипом каменів. Набирають популярність кільця з рубіном, сапфіром і іншими каменями, які теж мають свою символікою. Існують навіть цілі набори з кілець: заручального і обручального, які з'єднуються і утворюють цілісну композицію. Іноді в набір входить і третє кільце - для чоловіка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів