Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

Прикрашання машини на весілля

Визначившись з місцем проведення банкету і оформленням банкетного залу, продумавши весільні наряди і відправивши гостям запрошення на весільну церемонію, потрібно вчасно подбати і про таке важливе питання, як прикраса весільного автомобіля.

Прикрашання машини на весілля є давньою традицією. Багато років тому було прийнято прикрашати весільні кінські упряжки стрічками, які служили свого роду оберегом. Люди вірили в те, що розвіваються стрічки здатні захистити молодих від негативу, відволікаючи увагу на себе. Красива упряжка викликала захоплення гостей весілля і вуличних роззяв, при цьому вважалося, що, чим більше захоплення і радості відчувають оточуючі, тим більше позитивної енергії буде передано молодим.

 

Для прикраси авто на весілля у Львові і сьогодні використовуються стрічки. Не втратили своєї актуальності і весільні кільця на машину, які вже стали символом радянської епохи. Однак, у такому питанні, як прикраса машин на весілля, Львів йде у ногу з часом, тому тут використовується також чимало нових ідей

Якщо ви роздумуєте, як прикрасити весільний автомобіль, то в нас ви знайдете все необхідне! Ми пропонуємо чудові прикраси для оформлення весільної машини, які можна розділити на дві основні групи. Перша група - це авто, на якому будуть пересуватися наречений і наречена. Друга - це машини для гостей. Слід заздалегідь визначитися з тим, скільки транспортних засобів буде брати участь в церемонії, як вони повинні виглядати, в якій кольоровій гамі потрібно оформляти кортеж, і, нарешті, де купити аксесуари для оформлення весільного автомобіля. Якщо ви хочете прикрасити авто на весілля, то в нашому магазині ви завжди знайдете великий вибір:

- прикрас для ручок і антени весільного автомобіля,

- традиційних весільних кілець на дах,

- різноманітних прикрас для капота машини, у тому числі у вигляді прикольних наклейок і плакатів.

Щоб вам було легше визначитися, ми пропонуємо фото вже готових «наряджених» машин. Вам залишається тільки вибрати вподобані товари. У нас ви можете купити прикраси для весільної машини, не виходячи з дому.

Оформлення весільних машин

При оформленні машини на весілля для нареченої і нареченого слід приділити особливу увагу їх весільного іміджу, адже саме вони є героями цього дня. І вдале оформлення весільної машини може надати їх образу додаткову розкіш і лиск.

Сьогодні весільний автомобіль можна прикрасити кульками, елегантними стрічками з шифону та органзи, дзвінкими дзвониками у золотих кільцях на дах, витонченими квітковими композиціями для радіатора і капота.

Заглянувши у наш каталог, ви знайдете чимало надихаючих ідей для прикраси весільної машини!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів