Чоловічий погляд на Весілля або весело про "святе"

У нашому житті присутня величезна кількість різного роду речей з «ранішого» часу, це такі «якірці», які дозволяють сучасній людині відчувати живий зв'язок з попередніми поколіннями. Наприклад: пір'яна ручка, механічний годинник (особливо швейцарський годинник з турбійоном), машина Жигулі (ВАЗ 2105 - 2107), Новий рік, ну, і я б сюди додав Весілля.

По-перше, це один з найбільш гусарських методів витратити гроші на вітер - гусарів давно немає, а спосіб залишився. 

 

По-друге, плаття нареченої - прекрасний ретро костюм часів Катерини Другої (за дуже рідкісним винятком). Запитайте у будь-якої дівчини - як часто та носить корсет і під'юбник. Думаю, що кількість раз магічним чином співпаде з кількістю заміжжя даної дівчини, ну або будуть відхилення в межах статистичної похибки. 

 

По-третє, самий писк - підкотити до ЗАГСу на кареті. Карета - це rulez !!! Несвідома більшість, звичайно, їде на лімузинах, але, повірте, це від безсилля! Карет мало - не дістати! Коні - супердефіціт! Ось народ і викручується на Мерседесах і Хамерах. Самі бачите, за всіма ознаками весілля - просто ретро party, на якій більшість народу знає, що наречену (ну або, якщо не пощастило, частина нареченої!) треба вкрасти. 

 

Нареченому і понятому (прошу вибачення Свідкові) треба день протриматися, ніч простояти, завдання просто Жениха. Так! і ось ще що! - «Гірко!» - Дивовижне слово, ви його будете довго ненавидіти. До речі, у даного звичаю ноги ростуть з дохристиянської доби. «Гірко!» - Це поцілунок на час з горланять п'яним тисячеголостним божевільним таймером, це Поцілунок-Рекорд! Друзі мої, Олімпіада - це інша тема! Я категорично проти цілувати жінку на час. Бігти на час - так! а тут вибачте. Весілля - це обладнаний подарунок твоєї жінці і твоїм друзям. Жінка думає, що тепер ось все, «рушницю на полицю», всіх інших дам - в червону книгу в розділ «види, які тепер мене просто нецікавлять». Цікаве оману. 

 

Любі жінки, чоловік може зберегти вам вірність на 95% тільки в тому випадку, якщо ви будете його закохувати в себе постійно, щодня. Це велика і особистісна, і фізична робота! 5% - залишу на випадковості, вони реально бувають у всіх хоча б раз в житті. Про друзів, напевно, нікому пояснювати не треба. Боже мій! і де ж ще так вільно п'ється людині, як не на весіллі у друга. Це як на фінальному матчі, в якому ти точно виграв. Пропити друга - святе! Я ось тільки так і не зрозумів, за Жениха раді, або його шкода. Дивне відчуття. 

 

Весілля №1 буває в житті тільки раз. Це правда! Найцікавіше, що друга весілля - теж буває в житті раз, так як, якщо ви зберетеся повторити Весілля №2, то в той же момент це буде вже Весілля №3, ну і так далі, to bee continued

Висновки робіть самі. 

 

На мій погляд, є речі, які реально змінюють людину: перша любов, перший секс, перша дитина, перше ДТП з твоєї вини, «перший раз прогуляв роботу - залишився без зарплати», ну і так далі - ось справжні «прикордонні стовпи» в житті чоловіка. У кожного свій список, але сумніваюся, що там є перше весілля. 

 

Якби ми говорили про старовину, коли чоловік вперше близько знайомився зі своєю обраницею на весіллі, тоді так! Це було суперподії в життя мужика. Перший поцілунок, перше кохання, перший секс і все це протягом доби! Друзі мої, наші діди отримували відразу найсильніший, емоційний шок! А в наші дні ?! Покажіть мені чувака, який свою наречену побачив за кілька днів до весілля, причому йому показали тільки лице, і може бути (якщо себе добре вів і маму слухав) косу до пояса. Якщо є такий «кадр», то де той заповідник, в якому він мешкає? .. 

 

Більшість народу ще до весілля якось більш-менш вивчили один одного, і не тільки анатомічно! І це вірно. Час зараз швидкий, живемо мобільніше, з більш шалено. Давайте Весілля оцінювати сучасно - Так вечірка! Так з традиціями! Так грошей багато треба! - Але зате весела! Але не більше того!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів