Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

Весільний кортеж

Весільний кортеж - одна з найважливіших складових всього святкування. Вони не повинні бути нудними і виглядати так, немов ніякого свята і немає зовсім. У цей урочистий день все повинно бути максимально красивим, адже так приємно потім з посмішкою згадувати все найтепліші моменти, наскільки все відмінно було облаштовано і як ефектно це виглядало.

Крім того, що машина молодих повинна виглядати яскраво і запам'ятовуватись, подбати варто і про автомобілі родичів і друзів. Прикраси на машину можна вибрати найрізноманітніші: від кумедних наклейок на номери і плюшевих іграшок до статуеток у вигляді закоханої пари, різних капелюшків, двох кілець або сердець.

Дуже ефектно виглядають і квіти на весільне авто: легка струмлива тканину і милий букет відмінно прикрасять капот. Неймовірно красиво це виглядає в русі, коли тканина розвивається від вітру.

Не забудьте прикрасити і ручки для дверей і дзеркала, ця мила деталь завішані створювану композицію. Весільний кортеж, машини якого красиво прикрашені, будуть радувати не тільки молодят, але і самих гостей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів