Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

Виїзна реєстрація. Європейська мода

Зворушлива церемонія за межами міста, далеко від сірої звичної суєти або в альтанці на набережній або на даху торгового центру. В оточенні рідних і близьких по ретельно відпрацьованим сценарієм, підходячи до прикрашеної тканиною або живими квітами арці, даючи один одному клятву, змінюючись кільцями і цілуючись на очах у всіх запрошених, ви стаєте чоловіком і дружиною, як герої улюблених фільмів.

 дозволена розкіш

Офіційно ви стаєте чоловіком і дружиною, розписавшись у реєстраційній книзі в РАГСі, однак там у вас буде всього кілька хвилин, а слідом підійде інша пара. 

Але в більшості міст України, в тому числі у Львові і інших містах Львівської області, зареєструватися можна тільки в відділі ЗАГС. Тому молодята влаштовують так звані виїзні реєстрації.

Якщо у вас немає власного автомобіля, зараз є велика пропозиція від власників розкішних авто спеціально до весілля. Замовляйте кортеж на весілля у нас на у розділі  ПРОКАТ АВТО, оренда машини у львові не дорого тільки у нас на порталі АВТООЗДОБА

закордонна мода

Виїзна реєстрація - гарний спектакль після офіційної частини, дозволяє вибрати реєстратора, відкоригувати його мова, скласти слова клятви, опрацювати весь сценарій весільної церемонії, де ви не будете залежати від часу, зможете розписатися ще раз хоч на пергаменті, а найголовніше, вибрати для цього будь-яке місце, яке вам сподобається.

У Європі без театральної частини не обходиться жодне весілля, більш того, перед церемонією часто проводиться її повна репетиція. У нашому місті виїзні реєстрації набирають все більшої популярності. Молоді люди влаштовують феєричні церемонії, зворушливі і незвичайні. Виїзна церемонія - це спосіб влаштувати весілля за власним сценарієм.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів