Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

План весільного дня

Залишилося всього пара днів, а ще стільки всього треба зробити! Не панікуйте, сядьте і продумайте, чи все готово і що ще потрібно встигнути. Все виявиться не так страшно, як здавалося. А тепер візьміть аркуш паперу і почніть планувати весільний день. Тоді все точно пройде як треба!

 1. Підйом!

Встати доведеться раніше, щоб встигнути прийняти душ і поснідати. Не нехтуйте ранковим пайком, а то звалитесь від втоми десь на прогулянці, а то і в РАГСі.

2. Робота перукаря і візажиста

Перші штрихи для створення весільного образу. Професійна зачіска і макіяж нареченої займають, як правило, не менше ніж 2 годин

3. Збори

Один з найважливіших моментів. Якщо ви хочете запросити фотографа та відеооператора на збори, вони можуть затягнутися на пару годин.

4. Виїзд нареченого

Нареченому слід заздалегідь виїхати, щоб забрати букет нареченої з квіткового салону, а потім мчати на викуп улюбленої, тому не завадить заздалегідь замовити авто на весілля, великий вибір автомобілів ви знайдете на нашому сайті у розділі ПРОКАТ АВТО

5. Викуп нареченої

Поки подружки нареченої мучать нареченого, у героїні торжества залишається час довести свій образ до досконалості.

6. Виїзд в ЗАГС

Приїхати потрібно трохи раніше, щоб ніякі критичні обставини не змусили вас запізнитися. Бажано, щоб залишився час ще раз перевірити, чи все готово.

7. Церемонія

Ура! Нарешті ви офіційно стаєте чоловіком і дружиною. Разом з фотографуванням і оформленням документів церемонія одруження займе не менше години.

8. Виїзд на прогулянку

Щоб уникнути непотрібних метань, заздалегідь окремо пропишіть план весільної прогулянки. Позначте місця, де б ви обов'язково хотіли сфотографуватися. До весілля обговоріть всі ці моменти з фотографом і відеооператором.

Також не забудьте попередити водія машини на весілля про план мандрівки

9. Виїзд в ресторан

Після довгої виснажливої прогулянки з'являється пара хвилин відпочити і набратися сил перед банкетом.

10. Весільний банкет

Торжество в вашу честь - найтриваліша частина. Нареченій і нареченому бажано пити якомога менше спиртного, адже для вас день банкетом не закінчується.

11. Додому!

Молодята, як правило, їдуть раніше гостей. Не забудьте заздалегідь замовити авто собі і запрошеним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів