Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

Про що говорить число вашого весілля?

В астрології кожній планеті відповідає своє число. Якщо ви вже визначилися з датою весільного торжества, то можете розрахувати кодове число і дізнатися, яка планета з ним пов'язана. Її символіка в деякій мірі буде впливати на вашу сімейне життя. Якщо ви ще не визначилися з датою весілля, то можете вибрати той день, число якого буде відповідати вашим уявленням про ідеальні подружні стосунки. Для цього необхідно скласти цифри дня, місяця і року весілля. При цьому число повинно вийти від 1 до 9.

Наприклад, ви збираєтеся виходити заміж 20 жовтня 2015 року. Складаємо 20 + 10 + 2015 = 2045 = 2 + 4 + 5 = 11 = 1 + 1 = 2 Нижче читайте значення того числа, яке вийшло.

1 - Сонце

Все, з чим пов'язана Сонце, приносить радість і щастя. Незважаючи на можливі погіршення відносин, ви все одно будете прагнути зберегти вашу сім'ю.

2 - Місяць

З Місяцем в астрології пов'язаний домашній, сімейний принцип, тому її вплив дуже сприятливо для вступу в шлюб. Це може бути дивно прекрасний союз, в якому люди по-справжньому близькі і дуже тонко відчувають один одного.

3 Марс

Вплив Марса може привнести в життя подружжя безліч сварок і конфліктів. З іншого боку, охолодження відносин цій парі загрожує менше, ніж іншим. Сильною стороною є здатність спільно долати перешкоди.

4-Меркурій

Така пара виглядає з боку контактної і мобільної. Якщо навіть подружжя свариться, то примирення, як правило, настає швидко. Намагайтеся зробити вашу сімейне життя різноманітною, більше спілкуйтеся один з одним, знайдіть спільну справу або хобі.

5-Юпітер

У шлюбі присутня велика почуття товариськості, багато спільних інтересів і взаємна повага. Вплив Юпітера збільшує удачу і спільні можливості в парі, як в єдиному цілому, люди приносять один одному багато благ.

6 Венера

Ця планета пов'язана з любов'ю, красою і гармонією, тому сімейне життя під заступництвом Венери може бути дуже щасливою. Відносини будуть оповиті ореолом романтики, сповнені ніжності і делікатності.

7-Сатурн

Сатурн неромантичний, скупий на почуття, створює відносини надмірно прохолодні і рутинні. Для багатьох пар це може виявитися занадто важким випробуванням почуттів. Щоб зберегти такий союз, потрібно бути терплячим, чесним, сумлінно виконувати свої обов'язки і серйозно ставитися до свого чоловіка. Добре, якщо вам доведеться працювати разом, удвох ви можете знайти багато конструктивних рішень.

8-Уран

Планета парадоксів і раптових змін може зробити сімейне життя, схожою на американські гірки, багатою на сюрпризи, несподіванки і авантюри. Та й сам шлюб в очах оточуючих може виглядати дуже незвичайним.

9-Нептун

Подружні стосунки можуть мати романтичний характер, іноді з жертовним відтінком. Це може проявлятися як жалість до партнера, виправдання його слабкостей і вад, бажання його врятувати, перевиховати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів