Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

Машина на весілля: Від класики до авангарду

Підкреслити стиль весілля, здивувати оригінальністю, розповісти всім навколо про ваші захоплення і навіть розкрити деякі риси характеру - на все це здатне правильно підібране весільне авто. Воно підкреслить вашу індивідуальність і стане справжньою окрасою весільного торжества.

 класичний варіант

Шикарний комфортабельний лімузин довгі роки залишається найпопулярнішим весільним транспортом. Такий автомобіль добре підходить для класичної весілля. На торжество в стилі вінтаж краще замовити ретро-авто, а для казкового або середньовічного сценарію ідеально підійде карета, запряжена кіньми. Але якщо грамотно підібрати декор, можна замовити будь-яке авто або навіть цілий автобус, і прикрасити їх в стилістиці вашого весілля.

нестандартне рішення

Все частіше молодята намагаються відійти від стандартів і придумати для свого торжества щось цікаве і незвичайне. А самими оригінальними, як правило, стають найпростіші ідеї. Молодята приїжджають в ЗАГС на байках, велосипедах, експериментують над власним автомобілем, прикрашаючи його самим неймовірним способом. Особливий ефект виходить, якщо молодих підтримують друзі і використовують той же вид транспорту.

цікаві факти

- В Угорщині прийнято голосно сигналити весільного кортежу, тим самим вітаючи нареченого і наречену.

- В Японії весільний автомобіль ніколи не прикрашають квітами

- У недалекому минулому в Англії до весільного автомобілю прив'язували порожні відра і консервні банки, щоб гучним шумом вони відганяли злих духів. Сучасні англійці замінили банки паперовими кульками, які не гримлять, а тихо шарудять по дорозі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів