Сайт закрито на модерацію!

Замовлення в даний час не приймаємо, якщо у вас є питання звертайтесь на наш емейл  avtoozdoba@ukr.net

ми обовязково повернемося:)

 

У нашому житті присутня величезна кількість різного роду речей з «ранішого» часу, це такі «якірці», які дозволяють сучасній людині відчувати живий зв'язок з попередніми поколіннями. Наприклад: пір'яна ручка, механічний годинник (особливо швейцарський годинник з турбійоном), машина Жигулі (ВАЗ 2105 - 2107), Новий рік, ну, і я б сюди додав Весілля.

Весільний кортеж - одна з найважливіших складових всього святкування. Вони не повинні бути нудними і виглядати так, немов ніякого свята і немає зовсім. У цей урочистий день все повинно бути максимально красивим, адже так приємно потім з посмішкою згадувати все найтепліші моменти, наскільки все відмінно було облаштовано і як ефектно це виглядало.

Якщо класичні троянди і аристократичні орхідеї здаються вам нудними, а в весільний день хочеться самий незвичайний букет, гербери стануть відмінним рішенням. Яскраві пустотливі квіти пожвавлять будь-яку композицію і будуть протягом усього дня дарувати гарний настрій вам і вашим гостям.

Зворушлива церемонія за межами міста, далеко від сірої звичної суєти або в альтанці на набережній або на даху торгового центру. В оточенні рідних і близьких по ретельно відпрацьованим сценарієм, підходячи до прикрашеної тканиною або живими квітами арці, даючи один одному клятву, змінюючись кільцями і цілуючись на очах у всіх запрошених, ви стаєте чоловіком і дружиною, як герої улюблених фільмів.

Залишилося всього пара днів, а ще стільки всього треба зробити! Не панікуйте, сядьте і продумайте, чи все готово і що ще потрібно встигнути. Все виявиться не так страшно, як здавалося. А тепер візьміть аркуш паперу і почніть планувати весільний день. Тоді все точно пройде як треба!

Другий день весілля - це неформальне святкування весілля, якесь продовження основного торжества, де і молодята, і гості відкидають в сторону «офіціоз». Всі присутні на весіллі напевно втомилися і перехвилювали, тому другий день призначений саме для того, щоб всі учасники минулого весілля могли відпочити і душею, і тілом.

Варіантів проведення другого дня маса, головне мати фантазію і бажання. Ну і що, що за вікном сніг, а зима ще в самому розпалі.

А ви вже вирішили, на чому поїдете на церемонію одруження? Наша вам порада, не відкладайте цю справу в довгий ящик!

Лімузин - шикарний вид транспорту, з відмінною місткістю і комфортом. В салон такого авто з легкістю помістяться наречений з нареченою, свідки, а також фотограф, відео-оператор і парочка найближчих друзів. Колір лімузина ви зможете завжди підібрати в агентстві, за вашим бажанням.

В астрології кожній планеті відповідає своє число. Якщо ви вже визначилися з датою весільного торжества, то можете розрахувати кодове число і дізнатися, яка планета з ним пов'язана. Її символіка в деякій мірі буде впливати на вашу сімейне життя. Якщо ви ще не визначилися з датою весілля, то можете вибрати той день, число якого буде відповідати вашим уявленням про ідеальні подружні стосунки. Для цього необхідно скласти цифри дня, місяця і року весілля. При цьому число повинно вийти від 1 до 9.

Підкреслити стиль весілля, здивувати оригінальністю, розповісти всім навколо про ваші захоплення і навіть розкрити деякі риси характеру - на все це здатне правильно підібране весільне авто. Воно підкреслить вашу індивідуальність і стане справжньою окрасою весільного торжества.

Заповітну каблучку, подаровану коханій дівчині, з давніх часів вважається символом міцної чистої любові і віщує швидкий початок весільних приготувань. Таке кільце називають заручальне. За традицією, воно повинно бути відлито з золота і прикрашено одним великим діамантом. Існує безліч прикмет про те, як носити кільце і що з ним робити після весілля, але дотримуватися їх чи ні, вирішувати вам. 

Сторінка 1 із 2

© 2016-17 АВТООЗДОБА. Сайт розроблено СоваЛьвів